Nabídka Mipesa Logo Mipesa Dovozce produktů
PELI™ do ČR
O společnosti E-shop Zastoupené značky Akce a veletrhy Ke stažení Kontakty

Kariéra

Společnost MIPESA, s.r.o., byla založena v roce 1992 za účelem dovozu a distribuce produktů zahraničních značek. Jsme dovozcem produktů značek ANSMANN, PELI, AIRSTAR a ELSPRO do ČR a jsme významným partnerem výrobců, průmyslových zákazníků a složek IZS. Jsme rodinná firma se sídlem v Praze.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových zákazníků
Příprava produktových a marketingových materiálů
Prezentace výrobků u zákazníka
Tvorba cenových nabídek
Řešení obchodních případů od A do Z
Prezentace společnosti na veletrzích a předváděcích akcích

V případě zájmu zašlete životopis na mipesa@mipesa.cz

PDF ke stažení

Požadavky:
Není požadována předchozí praxe – vhodné pro absolventy VŠ/SŠ – technické myšlení vítáno
Komunikativní znalost AJ
Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
Komunikace s novými i stávajícími klienty – prezentační dovednosti
Uživatelská znalost práce na PC – MS Office
Analytické myšlení a smysl pro detail

Nabízíme:
Práce na plný úvazek
Pracoviště na Praze 10
Odpovídající platové ohodnocení
Zajímavá a různorodá práce přesahující funkci obchodního zástupce
Možnost realizace vlastních nápadů
Zaškolení samozřejmostí
Zázemí stabilní společnosti
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Zaměstnanecké benefity

Logo Peli
Ansmann
Airstar
Ansmann
Elspro

MIPESA s.r.o., Hyacintová 3265/7, 106 00 Praha 10 / otevírací doba: po - pá: 9:00 - 17:00 h
tel: +420 272 650 202, +420 272 655 140 / mobil: +420 737 279 612 / fax: +420 272 655 140 / e-mail: mipesa@mipesa.cz
DIČ: CZ48025151 / IČ: 48025151

svitilny.cz / kufry.cz / electromem.cz / kufry-svitilny.cz / nabijecky.cz

PELI™ ochranná známka a všechny další registrované a / nebo neregistrované ochranné známky PELI™ patří společnosti PELI Products S.L.U., její mateřské společnosti, dceřiným společnostem a / nebo přidruženým společnostem.
Společnost Mipesa s.r.o. je dovozcem produktů PELI™ do ČR. Tento web je nezávisle vlastněn a provozován firmou Mipesa s.r.o.